Odabaşı Mh. Atatürk Bulv. Aşkaroğlu Apt. No : 46/A Antakya / HATAY

Armani Casa

2003 yılından beri lüks dekorasyon sektöründe mimari ve sanatsal stüdyo çalışmaları ile hizmet veren, tasarımları ile Armani/Casa, bir dünya lideri.

2003 yılından beri lüks dekorasyon sektöründe mimari ve sanatsal stüdyo çalışmaları ile hizmet veren, tasarımları ile bir dünya lideri olan Armani/Casa, 2014 yılında doğadan ilham aldığı ve özel olarak tasarladığı ilk duvar kağıdı koleksiyonu ile yaşam alanlarına bambaşka bir boyut getiriyor.Sıcak, sofistike, rahat ve benzersiz bir yaşam stilini duvarlara yansıtan Armani/Casa; oryantal dokunuşların eşlik ettiği zarif tasarımları ile yaşam alanlarına sofistike şıklığın ve cazibenin imzasını atıyor.

Precious Fibers I.

Armani/Casa markasının ilk duvar kağıdı koleksiyonu “Precious Fibers I”, yaşam alanlarına sofistike şıklığın ve cazibenin imzasını atıyor...
Armani/Casa' nın ham ipekten ve seçkin malzemelerden üretilen duvar kağıdı koleksiyonu “Precious Fibers I”, doğa ve taşlardan ilham aldığı desenleri ile zengin bir çeşitlilik sunarken, oryantal dokunuşların eşlik ettiği zarif tasarımları ile yaşam alanlarına sıcak, sofistike, rahat ve benzersiz bir yaşam stilini taşıyor. Koleksiyonun renk paletinde bej, kahverengi ve gri gibi ana renklerin yanında; soğuk mavi, açık küf yeşili ve metalik gri gibi ara renklere de yer veriliyor.
Verdi, Puccini, Shakespeare, Weber ve Goethe’nin unutulmaz eserlerinden ilham aldığı isimleri ile Nabucco, Tosca, Faust, Oberon, Aida ve Macbeth olmak üzere 6 farklı tema etrafında şekillenen koleksiyon; hayatı tüm gerçekliği ile yaşam alanlarına taşıyor. Bu gerçekliği sadece tasarımlarına değil üretim aşamasına da yansıtan Armani/Casa, ham ipeğin doğallığını ve orijinalliğini karakterize eden hafif yüzey değişimleri ile yaşam alanlarına benzersiz bir değer katarak fark yaratıyor…