Subaşı Mah. Çevre Yol Cad. Artes Otel Yanı Defne / HATAY

KURUMSAL

Dizayn Yapı HAKKINDA

Firmamız 2011 yılında kurulmuş olup sektörde birçok yeniliği takip ederek müşterilerimizin arz ve taleplerine yeterli cevabı verebilmek için kendi içinde büyümektedir. Alçı levha uygulamaları yanı sıra dış cephe , mantolama , boya ve birebir tasarlayıp uzman ekip ile uygulamatayız.
2016 yılından itibaren faaliyete giren mobilya dekorasyon bölümümüzde birçok güzel evin, şık ve kullanışlı mutfak dolabı , Hilton ve vestiyerlerle buluşmasını sağlamaktayız.

Dizayn İnşaat Yapı Dekorasyon alanında en başarılı mimarlı projelerini gerçekleştirmenin, yanısıra, müşterileri, çözüm ortakları ve içinde bulunduğu toplumun yaşam kalitesini artıran mekanlar tasarlayarak katkı sağlamayı hedefler..

Dizayn Yapı Dekorasyon müşterilerine modern bir çizgide yenilikçi ve özgün tasarımlar sunarken, çalıştığı kişi ve kurumların mekansal ihtiyaçlarına ve zevklerine göre estetikle konforu bir arada sunmaya özen gösterir.

Daha Fazla

PROJELENDİRME
 
Dizayn İnşaat Yapı Dekorasyon doğru çözüme odaklı, estetik değerleri ön planda tutarak, mekanın gerektirdiği tarzın amacına uygun konseptler geliştirerek, mekanın ışığında, kullanılacak malzemelerinde, fiziksel ve çevre şartlarını en iyi şekilde değerlendirerek müşterileri adına projelendirir.
 
UYGULAMA SÜRESİ
 
Dizayn İnşaat Yapı Dekorasyon tüm projelerin uygulamasında kullanılacak olan (İnşaat, Mekanik, Elektirik vb) ürünlerin satın alınma aşamasından, uygulama aşamasına kadar olan süreçte titizlikle çalışır. Bünyesindeki ekibi ile zamanında teslim sürecine göre projelerin ustalıkla uygulanmasını sağlar.
 
DANIŞMANLIK ve KONTROL
 
Dizayn İnşaat Yapı Dekorasyon projelerin tasarım aşamasından, uygulama aşamasına kadar olan yapılanma sürecindeki maliyet, kalite ve uygulama tekniklerini yapar. Uygulama sürecinde tüm ekiplerle olan kordinasyon ve kontrol hizmetlerini yürütür. Firmamız deneyimli ve dinamik kadrosuyla, kalite ve estetikten ödün vermeden kullanışlı, çağdaş ve seçkin yaşama alanları benimseyerek sektörde güvenilir ve dürüst bir yer edinmek amacını prensip edinmiş, yaptığı her projede kendini geliştiren hedefleri yenilikler doğrultusunda hep daha ileriye taşımaktır.
 

 
Mimari Tasarım 
 
Kalite politikamızdan şaşmadan, Dizayn İnşaat Yapı Dekorasyon olarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Hatay geneli faaliyet gösteren bir çok mağazada, emeğimiz bulunuyor. İstekler doğrultusunda işyerini baştan yaratıyoruz.
 
Her türlü tasarım, dekorasyon, ışıklandırma, güvenlik sistemleri ve elektrik tesisatı ile ilgili talebinizi bize iletebilirsiniz. Ücretsiz keşif hizmeti ardından anlaşma sağlanması dahilinde çalışmaya başlayarak kişiye / firmalara özel çözümler sunuyoruz.
 
Yaşam Alanları
 
Hayaliniz de ki yaşam alanlarını gerçeğe çeviriyoruz. Eski evinizi yenileyelim. Yeni evinizi size uygun yaşam alanlarına dönüştürelim.
 
Vitrin / Dekor
 
Yeni açılan veya yüzü eskiyen mağaza ve mekanlarınızı birçok çeşit ve dekoratif çözümlerle mağazalarınıza yeni bir görünüm katıyoruz.
2017 yılından itibaren satış ve uygulamayla parke ve duvar kağıdında iddialı evler yaratmaktayız. 
2018 yılı itibarıyla Jotun boya bayiliğini almış bulunmaktayız.Yine 2018 yılı itinarıyla Rasch, Sirpi,Armani/Casa duvar kağıtları bayisi olmuş bulunmaktayız.Bu söktör çatısı altında lider, kaliteli, yenilikçi ve fark yaratan firmamız yaşam alanlarına hayat ve estetiği bir arada sunan duvar ve zemin kaplama ürünleri ile dekorasyon sektöründe de hizmet vermektedir.
Siz saygı değer müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için her zaman gelişmelerin ve yeniliklerin takipçisi olacağız.
 
                                                        SAYGILAR
                                               Dizayn İnşaat Yapı Dekorasyon
 
yaşanılacak mekanlar için

DİZAYN İNŞAAT - YAPI DEKORASYON