Subaşı Mah. Çevre Yol Cad. Artes Otel Yanı Defne / HATAY

HABERLER

Banyo dekorasyon fikirleri

Banyonuzun küçük olması, modern ve şık olmasını engellemez
Banyonuza güzel bir görünüm katmak, daha düzenli ve dekoratif olmasını sağlamak hiç de zor değil. Banyonuzun küçük olması, modern ve şık olmasını engellemez. Hatta bazı tasarım dokunuşlarıyla olduğundan daha büyük görünen banyolara kavuşabilirsiniz.
 
Seramik mi, mermer mi?
 
Banyo dekorasyonunda en etkili unsur, kaplamanın türü, deseni ve renginin banyo mobilyalarınızla uyumlu olması. Zeminde klasik seçim olan seramik dışında bir arayışa girerseniz, eski hamamların tarzını ve ferahlığını yansıtacak mermer iyi bir seçenek olabilir. Zemin kadar duvar seramiklerindeki seçimde özenli davranın.
 
Renklerle yenileyin
 
Banyo tekstili, yenilenen bir görünümün vazgeçilmezlerinden. Farklı renklerde paspaslar, havlular, duj perdeleri, klozet örtüleri banyonuza canlılık katacaktır. Mumların sıcaklık veren duygusunu da unutmayın. Küçük banyolarda küçük aksesuarlar kullanın. Sıcak ve şık bir hava katacağı kesin. Büyük banyolarda aynalardan, tablolardan ve ayaklı aksesuarlardan yararlanabilirsiniz.
 
Işıkla oynayın
 
Ne kadar şık bir banyonuz olursa olsun, doğru aydınlatma yoksa istediğiniz havayı yakalamak zor olabilir. Tavan aydınlatmaları, aplikler, spot ışıklar yaratıcılığınızda yeni fikirler verebilir.

Diğer Haberler

Sayfamızda faaliyet alanlarımız ve hizmetlerimiz dışında teknolojik ve sektörel olan güncel bilgiler vermeyi hedefliyoruz.